08:30- 10:00 – prezence, vážení, lékařské prohlídky a poučení o pravidlech
10:00 – zahájení prvního zápasu
Nezapomenout – Potvrzení lékaře, Revers, sportovní vybavení a startovné-200,-
Vstupné pro veřejnost je pouze symbolické a to ve výši 100,-
!!! POŘADÍ ZÁPASŮ SE MŮŽE LIŠIT !!!
1. | Red | Petr Foltín | Fighting club Ostrava | Grappling |
Blue | Vladík Lengál | Valetudo RK Znojmo | ||
2. | Red | Kamil Marcin | Fighting club Ostrava | Grappling |
Blue | Matthiase Hribek | Valetudo RK Znojmo | ||
3. | Red | Max Široký | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Vít Neplech | Kerberos Křelov | ||
4. | Red | Leon Gábor | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Dan Ratajský | Kerberos Křelov | ||
5. | Red | Nikolas Krutek | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Dominik Šlahor | Svarog gym | ||
6. | Red | Petr Foltín | Fighting club Ostrava | Grappling |
Blue | Matthiase Hribek | Valetudo RK Znojmo | ||
7. | Red | Kamil Marcin | Fighting club Ostrava | Grappling |
Blue | Vladík Lengál | Valetudo RK Znojmo | ||
8. | Red | Dominik Kavan | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Adam Harenciac | Kerberos Křelov | ||
9. | Red | Leon Gábor | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Dominik Šlahor | Svarog gym | ||
10. | Red | Nikolas Krutek | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Dan Ratajský | Kerberos Křelov | ||
11. | Red | Michal Klimánek | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Adam Harenciac | Kerberos Křelov | ||
12. | Red | Barbora Posmyková | SK Hamr gym Ostrava | K1 |
Blue | Natálie Sadílková | Kerberos Křelov | ||
13. | Red | Filip Jastrzembski | SKB Přerov | K1 |
Blue | Lukáš Geroich | Svarog gym | ||
14. | Red | Tomáš Šebera | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Adam Staněk | Box Club Krnov | ||
15. | Red | Daniel Vavrečka | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Sebastian Dressler | SKB Přerov | ||
16. | Red | Vojtěch Šíp | SK Hamr gym Ostrava | K1 |
Blue | František Šesták | Spartakus Vsetín | ||
17. | Red | Marco Golka | SK Hamr gym Ostrava | K1 |
Blue | Marián Tichý | Moravagym | ||
18. | Red | Robin Szcotka | Svarog gym | K1 |
Blue | Oleksandr Vorobilov | Box Club Krnov | ||
19. | Red | Robert Statkiewicz | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Filip Snášel | SKB Přerov | ||
20. | Red | Dominik Šlahor | Svarog gym | K1 |
Blue | Dan Ratajský | Kerberos Křelov | ||
21. | Red | Leon Gábor | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Nikolas Krutek | Fighting club Ostrava | ||
22. | Red | Michal Klimánek | Fighting club Ostrava | K1 |
Blue | Dominik Kavan | Fighting club Ostrava | ||
23. | Red | Aleš Odvárka | Fighting club Ostrava | MMA |
Blue | Radovan Kufa | MMA Opava | ||
24. | Red | Dominik Matějka | Box Club Krnov | MMA |
Blue | Jakub Jurček | MMA Opava | ||
25. | Red | Pavel Faisal Saif Al-Deen | Complex Gym Mohelnice | MMA |
Blue | Jakub Maisner | CSC Karviná | ||
26. | Red | Jan Hrdonka | Pentagym | MMA |
Blue | René Hlaváč | MMA Opava | ||
27. | Red | Josef Martínek | Box Club Krnov | MMA |
Blue | Tadeáš Machů | Spartakus Vsetín | ||
28. | Red | Nathaniel Kunetek | Fighting club Ostrava | MMA |
Blue | Matyáš Halíř | Box Club Krnov |